Číňané potvrdili: Američané na Měsíci nebyli!!!

Čínský lunární rover nenašel stopy přistání Američanů na Měsíci. Čínský kosmický aparát Čchang-e 4 byl prvním družicí, která uskutečnila měkké přistání na odvrácené straně Měsíce.

V současné době Čchang-e 4 studuje minerální složení a strukturu měsíčního povrchu v souladu s letovým programem a také provádí nízkofrekvenční radioastronomické pozorování.

Díky přístupu k neuronovým sítím a moderním telekomunikacím jsme se seznámili s detaily uzavřené korespondence mezi Pekingským centrem pro řízení letů v kosmickém prostoru a vesmírným střediskem J. F. Kennedyho, týkající uskutečnění měsíční expedice, napsal s velkou rozkoší portál antifashist.com. Jistě si to čtenář s pobavením vychutná také.

Dále jsou v chronologickém pořadí zprávy, které si vyměnili čínští a američtí kolegové v období od 5. prosince 2018 do 5. ledna 2019.

5. prosince 2018 Pekingské centrum pro řízení letů v kosmickém prostoru (dále jen PCŘL): „Vážení kolegové, znovu vás informujeme, že vypuštění automatické meziplanetární stanice pro studium Měsíce Čchang-e 4 je naplánováno na 8. prosince 2018.“

12/06/2018, Komické centrum pro ně. J. F Kennedy (dále jen „Kennedy Center”): „Informace přijata.”

7. prosince 2018 Pekingské PCŘL: „Vážení kolegové, zítra v pondělí ve 2:00 pekingského času, bude odstartována raketa Chang Zheng-3B s kosmickým aparátem Čchang-e 4, aby se uskutečnila průzkum Měsíce.”

12/07/2018, Kennedy Center: „To by mohlo být velice důležitou událostí pro čínskou astronautiku.”

12/08/2018, Pekingské PCŘL: „Vážení kolegové, dnes ve 2:00 hodin Pekingského času se uskutečnil úspěšné start nosné rakety Chang Zheng-3B s kosmickou lodí Čchang-e 4. K prozkoumámí Měsíce.

12/09/2018, Kennedy Center: „Jsme potěšeni úspěchem čínské astronautiky, která se s jistotou postupuje po cestě předních kosmických sil.”

12.12.2018, Pekingské PCŘL: „Vážení kolegové, přístroj Čchang-e 4 vstoupil na elyptickou oběžnou dráhu kolem měsíce (výška perikenteru je 100 km, výška apocentra je 400 km). Před námi – komplexní prohlídka Měsíce.

13.11.2018, Kennedy Center: „Jsme potěšeni úspěchem čínského vesmírného programu. Pokud to nebude těžké, neustále nás informujte o průběhu vaší expedice.”

19.1.2018, Pekingské PCŘL: “Drazí kolegové, dnes Čchang-e 4 uskutečnil komunikaci se satelitním transpondérem Čchüe-čchiao a kontaktoval Zemi.”

12.20.2018, Kennedy Center: „Vyvolává to určitý optimismus. Vysvětlete prosím, co zahrnuje obsáhlá prohlídka Měsíce.”

30. prosince 2018, Pekingské PCŘL: „Drazí kolegové, přístroj Čchang-e 4 se přesunul z kruhové orbity o výšce 100 km na elipsovitou oběžnou dráhu kolem Měsíce (výška perigeu je 15 km, výška apogea je 100 km). Komplexní průzkum zahrnuje pozorování radioastronomie, studium minerálního složení měsíčního povrchu a prohlídku místa přistání kosmické lodi Apollo 11 v Moři klidu.“

30.12.2018, Kennedy Center: „Vážení čínští kolegové! Vítáme komplexní průzkum vesmíru. Studium minerální kompozice pozorování měsíčního povrchu a radioastronomie výrazně přispěje k rozvoji moderní vědy. Nicméně vzhledem k obtížným krajinným a geomagnetickým podmínkám, které ohrožují expedici, důrazně doporučujeme neprovádět průzkum místa přistání kosmické lodi Apollo 11.“

01/03/2019, Pekingské PCŘL: „Vážení kolegové, dnes v 10:26 hodin pekingského času se uskutečnilo úspěšné přistání Čchang-e 4 na Měsíci. Přístroj přistoupil kmradioastronomickým pozorováním a míří na přistávací místo měsíčního modulu Apollo 11, který je vzdálen 5 km. “

01/03/2019, Kennedy Center: „Drazí čínští kolegové! Vyzýváme vás, abyste opravili cestu “Čchang-e 4″ na povrchu Měsíce a zaměřili se na studium minerální kompozice měsíčního povrchu. Naši kolegové z Pentagonu vám posílají dobrou zprávu – sankce uložené za nákup ruských Su-35 a S-400 budou brzy zrušeny.”

04.01.2019, Pekingské PCŘL: „Drazí kolegové, přihlíželi jsme k vašemu doporučení, a rozhodli jsme se zaměřit se na studium minerálního složení měsíčního povrchu. V současné době však došlo ke ztrátě spojení s Čchang-e 4 a zařízení se nadále pohybuje samostatně na místo přistání lunárního modulu lodi Apollo-11. Přijmeme všechna možná opatření k obnovení komunikace. Doufáme, že zařízení nebude odesílat fotografie prostřednictvím otevřených komunikačních kanálů.”

12/04/2019, Kennedy Center: „Drazí čínští kolegové! Naši odborníci jsou připraveni vám poskytnout veškerou technickou pomoc při obnovení komunikace se zařízením. Dobrá zpráva přichází z ministerstva hospodářství – v blízké budoucnosti budou dovozní cla na veškerý čínský zboží snížena z 25% na 10%. “

05/01/2019, Pekingské PCŘL: „Drazí kolegové, Čchang-e 4 dorazil na přistávací místo měsíčního modulu kosmické lodi Apollo-11 a provádí panoramatické záběry a vysílá je na uzavřeném kanálu. Nevidíme americkou vlajku a přistávací stopy. Můžete to vysvětlit? “

01/05/2019, Kennedy Center: „Drazí čínští soudruzi! Doufáme, že budeme mít vzájemné porozumění a další plodnou spolupráci! Pevně vám tiskneme ruku! Naši kolegové z ministerstva zahraničí vám posílají velmi dobrou zprávu – v nadcházejících dnech bude prozkoumána otázka osvobození Meng Wanžou nebo, jak ji říkáte, princezny Huawei.”

01/05/2019, Pekingské PCŘL: „Milí američtí kolegové, děkujeme za pochopení a obchodní přístup k řešení naléhavých otázek moderní kosmonautiky. Doufáme v další rozvoj vzájemně prospěšného partnerství.”

(kou, prvnizpravy.cz, antifashist.com, foto: arch.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *