Mohou rodiče sexovat v jedné místnosti s kojencem?

Když se australská umělkyně Sally Mustangová na svém instagramovém účtu svěřovala, že se se svým manželem Mitchem Gobelem miluje v místnosti, kde v ten okamžik je i jejich pětiměsíční syn Azure, neměla vůbec tušení, jaký tím vzbudí rozruch. Byla přesvědčená, že je to ještě v tomto věku naprosto přirozená věc, většina jejích sledujících ji za to ale odsoudila.

Sally se s prvotní reakcí svých sledujících nechtěla smířit, a proto se rozhodla na svém profilu znovu otevřít toto téma a pokusila se před svými fanoušky obhájit. To se jí ale vůbec nepovedlo. Reakce mnohých z jejích 324 000 sledujících byla negativní. Proto raději svůj příspěvek po 12 hodinách sama smazala.

Mnozí z nich se totiž přiklonili k názoru, že sex je téma výhradně pro dospělé, pro malé děti je velmi složité k pochopení, a svým chováním tak Sally velmi vážně ohrozila synovu sexualitu.

Sally, která se netají svým svobodomyslným přístupem ke své sexualitě a nevyhýbá se ani mnohým kontroverzním tématům, se snažila obhájit i tím, že žije se svým mužem v domě, který má v podstatě jen jednu velkou místnost, tudíž se ani nemohou zcela vyhnout situaci, kdy při jejich milování bude jejich syn poblíž.

Navíc se s mužem vždy snažili, aby na sebe během milování neupoutávali synovu pozornost.

Nic z toho ale nepomohlo. Fanoušci pro zapojení jejich syna do jejich sexuálního života neměli vůbec pochopení, proto Sally svůj příspěvek s následujícími slovy odstranila. „Odstraňuji tento příspěvek pro jeho špatnou energii a útoky na mou rodinu.”