Unikla komunikace šéfa slovenského parlamentu s transsexuálům

V polovině srpna unikla informace, že předseda parlamentu SK si na sociální síti psal s transgenderovou modelkou Paris Němců. Dnes anonym zavěsil na internet celou ofocené komunikaci.

Boris Kollár je známý svým postojem k tradiční rodině a velkou láskou k ženám. Sám má jedenáct dětí s deseti ženami. Neskrývá fakt, že s mnoha ženami komunikuje prostřednictvím sociální sítě Facebook. Tak se seznámil i se zatím jeho poslední maminkou Mirkou z Levic. Zdá se však, že holduje i jiným typem.

Pálivá komunikace s transsexuálům
V polovině srpna zveřejnil časopis Plus 7 dní informaci, že si na sociální síti měl psát s nejznámější slovenský transsexuálce Paris Němců. “Nedávám žádné zvolení na zveřejnění jakékoli mé soukromé komunikace. Pokud to uděláte, podám trestní oznámení za porušení listovního tajemství,” reagoval tehdy pro týdeník Kollár.

Dnes však někdo pikantní komunikaci zveřejnil na internetové stránce. V konverzaci je několik fotografií transgenderovej modelky Němců, jejíž odpovídá opravdu štiplavě a s modelkou koketuje. Z pikatntných fotografií jasně vidět, že jde o ženu v mužském těle.

Přesně takovou jsem chtěl
Po tom, jak mu poslala tyto fotografie, osoba z chatu pod jménem Boris Kollár a s fotografií, jakou měl na svém profilu na Facebooku, před pár týdny evidentně zaujala.

“Přesně takovou jsem chtěl. Už tě chceeeeem,” napsal Kollár. Modelka zřejmě v té době měla v plánu operaci, což Kollár také patřičně okomentoval.

“Krásná. Už ti to zrobili. Vylížem ti ji a vyš *** am,” reagoval, na co mu ona poslala fotografii. Komunikace se podobala té s tehdy nezletilou dívkou z Čistého dne.

“Vys ** aaaame saaaa,” psal tehdy Simone.

V podobném duchu pokračuje i komunikace s Němcem. Není jasné, kdy proběhla. Navzájem si vyměnili několik zpráv o tom, jak se vzájemně budou uspokojovat.

“Strašně tě chci šu **** ť. Už dlouho mě nic nepřitahovalo jako ty,” psal dále Kollár.

Sice mu modelka pár fotek poslala, další už podle komunikace nechtěla posílat na Facebook. Kollár jí proto navrhl jiné možnosti a poslal jí své telefonní číslo, které skutečně patří jemu.

Kollár se nikdy netajil tím, že mu na sociální síti chodí mnoho zpráv od různých žen. Veřejnost si nejvíce pamatuje jeho sexuálními narážkami nabitou konverzaci s nezletilou Simonou z resiocializačného zařízení Čistý den. To však nebyly jediné případy. V roce 2015 si psal i s jistou Slovenkou, která konverzaci nedávno sama zveřejnila.

Kollár tehdy autentičnost zpráv nepopřel, dokonce ji později médiím sám předal. Za její znění se podle vlastních slov nestydí, protože nevěděl, že má 15 let a netušil, že má problém s drogami a je z Čistého dne. “Já mám ženy rád, to je normální věc. Píšu si s tisíci lidmi, většinou jsou to ženy, přiznávám,” reagoval tehdy Kollár s tím, že si píší i o politice. “Když koketují, tak s nimi koketně. Já se tím netajím. Kdybych s nimi nekomunikoval, tak nemám ani pět mých dětí,” dodal s tím, že v koketování nevidí žádný trestný čin.

Paris Němců (25) ještě jako Marcel